Oferta dla par/małżeństw

Oferta dla par/małżeństw

Potrzebujecie pensjonatu na romantyczny wieczór? Gdzie czeka na was wspaniale przygotowany pokój dla dwojga. Czy chcecie odwiedzić cudowne miejsce dla par, gdzie wypoczniecie i nabierzecie sił do dalszych życiowych wyzwań? A może pragniecie urokliwego wyjazdu dla dwojga z ciekawym wypoczynkiem? Lub planujecie rocznicę ślubu pośród ciszy w zakopiańskim klimacie?

Oferujemy wam niezapomniane wrażenia we wspaniałym miejscu, którego nie da się zapomnieć.

Być może na co dzień nie macie zbyt wiele czasu dla siebie, a wręcz zauważacie, iż codzienne obowiązki przytłaczają was, zabierając codzienną radość z bycia razem. Wasz związek nie przypomina już tego sprzed lat, a rutyna zakradła się niczym chytry lis, siejąc spustoszenie. Zastanawiacie się co zrobić, gdyż wzajemna miłość jest ciągle w waszych serach, lecz brak wam spędzenia wspólnego czasu razem, brak wyciszenia i zrelaksowania się we dwoje pozostawiając codzienne problemy daleko w tyle.

To bardzo ważne, by związek dwojga ludzi lub małżeństwo mogło nacieszyć się sobą, mieć wspólny czas razem, móc wysłuchać drugiej osoby, doradzić i wesprzeć, gdy potrzeba.

Często w natłoku codziennych spraw, obowiązków, czy problemów te potrzeby zostają zepchnięte na drugi plan, lecz nie dają o sobie zapomnieć, wracając jak bumerang bólem głowy, rozdrażnieniem czy ogólnym zmęczeniem i osłabieniem. Trudno jest winić za to partnera lub współmałżonka, lecz trzeba zaradzić temu oraz poszukać sposobności do tego, by móc pobyć razem, wyznać sobie miłość i spędzić cudowne chwile w pięknym miejscu! Szczypta romantyzmu nie zaszkodzi, by rozpalić na nowo ogień miłości i móc cieszyć się sobą jak dawniej.

Nasz Pensjonat „Giencyno Koncina” oferuje parom komfortowo urządzone pokoje dla dwojga. Wygodny pokój, z doskonałym wyposażeniem to jeden z najważniejszych elementów naszej oferty. Nowoczesne pokoje z dużym łożem małżeńskim, łazienką, balkonem oraz pięknym widokiem na wschód i południowy wschód umilą Państwu romantyczne wieczory we dwoje.

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ