Pensjonat na miarę marzeń

Pensjonat na miarę marzeń

Nasz Pensjonat „Giencyno Koncina” cieszy się ogromnym uznaniem wśród turystów i odwiedzających nasze rejony. Dzieje się to za sprawą tła historycznego miejscowości Poronin oraz przepięknemu regionowi, jaki otacza nas zewsząd. Pensjonat został usytuowany we wspaniałym miejscu, gdzie cisza i spokój wlewają się w ludzkie serca. Jest to miejsce, gdzie nasi goście mogą naładować się pozytywną energią, spacerując i wdychając świeże górskie powietrze. Z tarasów naszego pensjonatu rozlega się przecudny widok, na wschód oraz południowy wschód eksponując piękne wschody słońca.

Okolica pensjonatu jest bardzo ciekawa, więc warto wybrać się na wycieczkę, aby pozwiedzać Poronin wieś Podhalańską, która ma niebywałą historię, a jej integralnymi częściami jest: Jesionkówka – część miejscowości, Kośne Hamry – część miejscowości, Majerczykówka – przysiółek, Stasikówka – przysiółek.

Naszymi atutami są świetne ceny dla gości, wspaniałe warunki zakwaterowania, oraz wspaniała lokalizacja wypadowa, dla amatorów turystyki oraz sportów zimowych, jak i letnich.

Blisko nas znajduje się Zakopane, więc śmiało pieszą wędrówką, można zdobyć to miasto, pozwiedzać, zjeść pyszny posiłek i spędzić czas na rozmaitych atrakcjach. W naszym pensjonacie odpoczniesz od gwaru, zgiełku i hałasu miejskiego, tutaj panuje wyborna cisza i spokój, o jakim marzy twoje serce.

Nasz Pensjonat jest wspaniale wyposażony, w ofercie znajdą Państwo sześć pokoi dwuosobowych z łazienką i jeden apartament czteroosobowy. Część agroturystyczna usytuowana została na wyższych kondygnacjach pensjonatu, gdzie można podziwiać przepiękne widoki z balkonów i okien.

Na wyposażeniu pensjonatu są dwie niewielkie kuchnie w pełni wyposażone oraz pokój dostosowany dla małżeństwa z dzieckiem. Wszystko zostało zaprojektowane tak, by każdy z naszych gości mógł korzystać z udogodnień, jakie oferuje pensjonat i mógł się czuć w pełni komfortowo.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie Państwo w opisie poszczególnych pokoi i pomieszczeń, jakie oferujemy odwiedzającym nas gościom. Z nami nie ma nudy, to miejsce, w którym człowiek „zakwita” nowymi pomysłami, odkrywa swoje marzenia i relaksuje się w otoczeniu pięknych widoków.

Serdecznie zapraszamy.

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ