Najlepszy Wypoczynek

Najlepszy Wypoczynek

Zaplanuj swój najlepszy wypoczynek

Cześć, czy marzysz o chwili relaksu, o odskoczni od codziennych zajęć i obowiązków? Być może czujesz się przemęczony, przepracowany a twoje życie wydaje ci się zbyt ciężkie, zbyt trudne. Jeśli potrzebujesz nabrać dystansu do otaczającego cię świata, przemyśleć ważne sprawy, podjąć osobiste decyzje lub znaleść najlepszy wypoczynek, to najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest uzyskać spokój ducha i znaleźć się w otoczeniu, które nie będzie wywierało na tobie żadnej presji. Nie od dzisiaj wiadomo, że przyroda ma dobroczynny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie, a przebywanie na jej łonie owocuje zdrowiem, wyciszeniem i harmonią. Dlatego dobrze jest wyjechać na parę dni tam, gdzie świeże powietrze i piękno polskich gór.

Wypocznij na łonie przyrody

Nasza komfortowa willa Giencyno Koncina, usytuowana jest pośród pięknej przyrody, usytuowana wprost u podnóża Tatr. Poronin to malownicza wieś podhalańska, o charakterze wypoczynkowym. Tutaj zjeżdżają się turyści, pasjonaci pieszych górskich wędrówek oraz miłośnicy przyrody. Napewno nie brak tutaj górskich potoków, Porońca i Zakopianki, a panujący tutaj górski klimat wspaniale leczy wszelkie choroby układu oddechowego.

W związku z tym turyści przyjeżdżają tutaj by wypocząć, nabrać sił oraz zregenerować się i wzmocnić. Poronin jest wspaniałą bazą wypadową, która oddalona jest od Zakopanego o jakieś 7 km. Przez wieś przebiega droga krajowa nr 47, która łączy Zakopane z Krakowem, dlatego też można odpocząć nawet od samochodu na kilka dni w górach.

Giencyno Koncina zadba o twoje potrzeby

Nasza willa, chętnie wyjdzie naprzeciw Państwa potrzebom, oferując rozmaite atrakcje i udogodnienia. Na stanie mamy 6 pokoi dwuosobowych, a w każdym z nich jest łazienka. Natomiast oferujemy również apartament czteroosobowy, gdzie znajdą Państwo dwie oddzielne sypialnie. Apartament w pełni wyposażony jest w aneks kuchenny oraz łazienkę z wanną i natryskiem. Na wyższych kondygnacjach budynku jest część agroturystyczna, a widoki z balkonów zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia pięknych zachodów słońca.

Z pewnością możemy powiedzieć że to miejsce urocze, wspaniałe i z duszą, gdzie nie ma chwili nudy.

Serdecznie zapraszamy.

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ