Wypoczynek Rodzinny

Wypoczynek rodzinny

Willa przyjazna rodzinie

Rodzinne relacje są bardzo ważne, gdyż to od nich zależy nasz komfort życia, dobre samopoczucie i nadzieja na przyszłość. Jednak nie zawsze jesteśmy pełni sił i wigoru. By sprostać zadaniom dnia codziennego, szczególnie jeśli mamy małe dzieci. Oni natomiast non stop wymagają uwagi i absorbują nas swoim jakże żywym zachowaniem. Potrzebujemy znaleść Najlepszy Wypoczynek Rodzinny.

W dobie trudnej sytuacji na świecie, gdzie większość swobód obywatelskich została odebrana, ludzie czują się jak w potrzasku, jak w klatce zamknięci często z brakiem perspektyw na przyszłość. Szczególnie cierpią na tym dzieci, które pragną wolności na świeżym powietrzu, przebywania pośród natury i promyków słońca. Nasz ośrodek jest przyjazny rodzinom i z tą myślą wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom.

Komfort rodziny to nasz priorytet

Ufamy, że pokoje, które oddajemy w Państwa ręce, spełnią wszystkie najpilniejsze wymogi, jeśli chodzi o komfort użytkowania. Szczególnie polecamy rodzinom pokój dostosowany do małżeństwa z dzieckiem, gdzie dodatkowo został wyposażony w łóżko dla malucha. W naszym obiekcie dysponujemy łóżeczkiem turystycznym, wanienką oraz nocnikiem. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie niewielkie kuchnie, jednak w pełni wyposażone po jednej na piętro. Na terenie naszego budynku znajdą Państwo bezprzewodowy internet oraz nieodpłatny parking.

Ruch na świeżym powietrzu

Dla rodzin z dziećmi czeka mnóstwo atrakcji, naszych najmłodszych zapraszamy na plac na huśtawki lub do zabawy w przeuroczym domku na drzewie. Tutaj dzieci będą mogły bawić się na świeżym górskim powietrzu, a rodzice mogą odpocząć w cieniu w wygodnej altanie. Wieczorową porą zapraszamy na ogrodowego grilla, gdzie można upiec kiełbaskę i zjeść kolację na świeżym powietrzu upajając się widokami pięknych szczytów górskich na horyzoncie. Rodzinom polecamy piesze wędrówki oraz wycieczki po Poroninie, gdzie nie brak atrakcji turystycznych i pięknych widoków – to właśnie Najlepszy Wypoczynek Rodzinny.

Serdecznie zapraszamy.

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ