Odpoczynek na łonie natury

Odpoczynek na łonie natury

Dobry wypoczynek

Dobry odpoczynek na łonie natury to taki, gdzie odpocznie cały nasz duch, dusza i ciało. To takie miejsce, gdzie nikt nie pogania nas, nikt nie wymaga wywiązania się z terminów czy zobowiązań. Gdzie nikt nie będzie wymuszał na nas niczego ani wymagał to miejsce odskocznia, ucieczka od codzienności, która należy się wszystkim bez wyjątku! Jeśli pracujemy zbyt dużo i jesteśmy przemęczeni lub uczymy się „pełną parą”, z pewnością czas najwyższy i pora na zregenerowanie naszych sił witalnych!

W zdrowym ciele zdrowy duch

Jak mówi stare przysłowie, gdy ciało zdrowe to i lepiej nam się myśli. Cała przyroda i jej piękno to zasługa Stworzyciela, który zadbał o nasz relaks i wypoczynek. Piękno przyrody i jej zielony kojący kolor zdecydowanie pomagają zregenerować ludzie siły witalne. Pobudzić system obronny w organizmie i odnowić energię, która potrzebna jest nam na co dzień. Niestety często w betonowych miastach nie sposób znaleźć miejsce, gdzie można odpocząć. Od gwaru ulic, szumu jeżdżących samochodów i tłumów ludzkich.

Odpoczynek na łonie natury

Nasz pensjonat Giencyno Koncina położony jest w malowniczym miejscu, we wsi Poronin. Dookoła nas góry i lasy, przyroda, która wykazuje tak bardzo dobroczynne działanie na organizm ludzki. W tym miejscu możesz wypocząć, zregenerować siły, wyciszyć się i wzmocnić. Oferujemy nowoczesne pokoje, komfortowe wyposażenie pensjonatu a na górnych kondygnacjach część agroturystyczną. Piękne widoki z tarasów na wschody i zachody słońca. To tutaj możesz udać się na wspaniałą wycieczkę, by zwiedzić okoliczne lasy i Zakopane, pójść w malownicze Tatry oraz skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw naszego regionu. Nasz pensjonat jest przyjazny wszystkim grupom wiekowym, począwszy od dzieci po seniorów. Każdy tutaj wypocznie i będzie mógł cieszyć się czystym górskim powietrzem, pięknymi widokami, spacerować po lesie czy odwiedzać regionalne super atrakcje, przygotowane z myślą o turystach i zwiedzających.

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku razem z nami.

 

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ