Jeśli na wakacje, to tylko do Zakopanego!

Jeśli na wakacje, to tylko do Zakopanego

Być może nucisz pod nosem znajomą wakacyjną piosenkę?

„Już za parę dni, za dni parę wezmę plecak swój i gitarę, pożegnania kilka słów, Pitagoras bywaj zdrów dowiedzenia Wam Canto Cantare. Lato, Lato, Lato czeka, razem z latem czeka rzeka, razem z rzeką czeka las, a tam ciągle nie ma nas…..” Wakacje do Zakopanego 2021.

No właśnie ciągle nas tam nie ma, a miejsce urocze czeka i czeka na wakacyjną przygodę!

Komfortowa willa

Wprost u podnóży malowniczych gór Tatr, które przyciągają swoim wdziękiem i urokiem szerokie grono turystów, leży mała wieś Poronin. To właśnie tam znajdziemy bardzo przyjazną i komfortową willę o wdzięcznej nazwie Giencynokoncina, co w języku góralskim tłumaczy się „Zakątek u Gieni”. To tutaj możesz śmiało zatrzymać się w wędrówce na górskie stoki. Rozgościć co niemiara, korzystając w pełni z bogactwa, jakie oferuje ta przeurocza willa.

Zakopane ach! To Zakopane .. Wakacje do Zakopanego

Zakopane to wspaniałe miejsce, gdzie czeka na turystów wiele atrakcji. Miasto to wyróżnia szczególny i niepowtarzalny klimat, gdzie spotkasz największą w Polsce papugarnię. Będziesz mógł podziwiać te piękne kolorowe ptaki w zupełnie nowej odsłonie. Kolejną atrakcją są słynne Krupówki, drewniane zakopiańskie restauracje, sklepy z pamiątkami, oraz małe stragany rzemieślnicze . One oferują swojskie wyroby jak owczy ser, czy kozie mleko. Kolejną atrakcją jest Iluzja Park oraz Gubałówka, gdzie kolejką linową można dojechać na sam jej szczyt i podziwiać piękne widoki. To tylko parę atrakcji, jakich możemy by uczestnikami w Zakopanem. Wypoczywać można tam na rozmaite sposoby, a gdy po bardzo aktywnym całym dniu wrażeń poczujemy się zmęczeni. Będziemy mogli zajść nawet pieszo wieczornym spacerkiem. A tak że wypocząć we wspaniałej willi „U Gieni” regenerując siły nocnym wypoczynkiem i ciesząc się głębią spokoju.

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku razem z nami.

 

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ