Z pamiętnika turysty

Pamiętnik turysty

Mając duszę zdobywcy szczytów, człowieka, który nie ścierpi przeciętności i nudy, postanowiłem wybrać się na wycieczkę do Zakopanego. Mój wypad w te okolice był dosyć spontaniczny, postanowiłem na miejscu znaleźć nocleg. Mój pamiętnik turysty.

Pamiętnik turysty – Hotel Giencynokoncina w Zakopanym w górach.

Zakątek u Gieni

Dojeżdżając do Zakopanego, natrafiłem na spory korek aut. Tam mogłem przyglądać się z daleka malowniczym górom, które rozciągały się na horyzoncie! Tak, te góry przyciągały mnie swoim pięknem. Pragnąłem znaleźć się na samym szczycie Giewontu i spojrzeć na życie z dużo większej perspektywy, gdzieś z oddali. Przydrożni sprzedawcy serków owczych, skór baranich nadawali klimat temu całemu miejscu, gdzie bije serce Tatr. Stojąc nadal w korku, postanowiłem kupić oscypka, by delektować się jego smakiem. Zapytałem sprzedawczynię o noclegi, a ona poleciła mi pensjonat Giencyno Koncina, czyli Zakątek u Gieni.

Wieś Poronin

Dojeżdżając do wsi Poronin, mój GPS kierował mnie do pensjonatu, i ku mojemu zdumieniu znalazłem się dosyć szybko w recepcji. Ucieszyłem się mocno, gdyż znalazł się dla mnie wolny pokój i mogłem zatrzymać się w tym fascynującym miejscu, które zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Dostałem pokój na trzecim piętrze wprost z widokiem na Tatry, po prostu bajka, gdy siedząc na balkonie i patrząc na Tatry, mogłem planować swoją jutrzejszą wycieczkę na Giewont!

Pensjonat wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, czysto, schludnie, wygodnie i bardzo miła obsługa! Pani Beata Szewczyk — właścicielka pensjonatu zawsze uśmiechnięta i miła, dbająca by niczego nam nie zabrakło. Zdecydowanie moje serce zostało podbite tym wspaniałym malowniczym miejscem i pensjonatem na poziomie. Następnego dnia wyruszyłem na moją górską wędrówkę, by móc cieszyć się odrobiną wolności, oderwaniem od miasta pełnego betonu i problemów ludzkich, mogłem podziwiać tatrzańską przyrodę i rozkoszować się czystym zdrowym górskim powietrzem! Giewont był mój, a po całym dniu pełnym wrażeń, mogłem zasnąć w wygodnym łóżku, w ciszy i spokoju i obudzić się w radosnym nastroju! 

Hotel w Górach w Zakopanym – 2021.

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku razem z nami.

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ