Urocze miejsce

Urocze miejsce

Pośród malowniczych gór na horyzoncie, gdzie widok śpiącego rycerza wita nas z oddali, możemy zatrzymać się w uroczym miejscu. Pensjonat Giencyno Koncina urzeknie nas swoją oryginalnością! Z całą pewnością to urocze miejsce nie pozostanie ci obojętne!

Urocze miejsce – to właśnie Hotel Giencynokoncina w Zakopanym w górach.

Poronin

Wieś Poronin przywita nas oscypkiem i góralską muzyką. Wjeżdżając w jej progi, możemy zobaczyć przydrożnych straganiarzy handlujących owczymi serami, naturalnymi konfiturami czy baranimi skórami. Ten widok to znak rozpoznawczy, że jesteśmy w uroczym miejscu pośród tatrzańskich gór. Możemy rozkoszować się tutejszą gwarą oraz obserwować tradycję i kulturę mieszkańców. Udając się do Zakopanego, musimy zdać sobie sprawę, że będziemy świadkami niecodziennych widoków. A nasze horyzonty na temat tego miejsca poszerzą się, nasza wiedza oraz zadowolenie wzrośnie diametralnie.

Pensjonat na miarę marzeń

Giencyno Koncina znajduje się w samym sercu wsi Poronin, tego wspaniałego pensjonatu nie sposób przeoczyć, gdyż góruje dumnie nad okolicą, a jego strzelista budowa jest fascynująca, możemy podziwiać piękną architekturę budynku! Z tego miejsca można obserwować horyzont zakopiańskich Tatr, a gdy zapragniemy usiąść wygodnie z kawą na balkonie, możemy delektować się ciszą, spokojem i regenerować siły na dalsze wędrówki.

To urocze miejsce, pozostawi w nas wiele dobrych wspomnień. Wspaniałe pokoje, wygodne łóżka, dogodna lokalizacja z całą pewnością zachęcą nas do ponownej wizyty w tym miejscu! Gdy wybierzemy się na spacer po okolicy, możemy zobaczyć stadninę koni, gdzie te wspaniałe zwierzęta dumnie prezentują się pod okiem tresera. Natomiast jeśli lubimy długie piesze wędrówki, możemy zwiedzać okoliczne lasy. Które rozciągają się szerokim pasmem i wdychać świeże górskie powietrze, które ma tak dobroczynny wpływ nasz organizm. Z całą pewnością to miejsce jest urocze, niezapomniane, przyciąga nas z powrotem niczym magnes i nie daje o sobie zapomnieć.

Hotel w Górach w Zakopanym – 2021.

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku razem z nami.

 

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ