Poronin

Poznaj swój pokój

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pokoi. To ciepłe i przytulne miejsca, gdzie z pewnością wypoczniesz w iście tatrzańskim klimacie. Każdy z pokoi ma dostęp do w pełni wyposażonych aneksów kuchennych na swoim piętrze.

Na końcu listy przedstawiamy nasz apartament, obejmujący całe poddasze budynku.

POKÓJ NR 1

Pokój na II piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południe i południowy zachód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie (140×200). W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki. Pokój ma wspólny balkon z pokojem nr 2.

KOSZT: 110 PLN za dwie osoby za dobę plus opłata klimatyczna. W ofercie niskiego sezonu 10% taniej.

POKÓJ NR 2

Pokój na II piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południe i południowy zachód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie (160×200). W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki. Pokój ma wspólny balkon z pokojem nr 1.

KOSZT: 120 PLN za dwie osoby za dobę plus opłata klimatyczna. W ofercie niskiego sezonu 10% taniej.

POKÓJ NR 3

Pokój na II piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na wschód i południowy wschód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie (120×200). W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki.

KOSZT: 100 PLN za dwie osoby za dobę plus opłata klimatyczna. W ofercie niskiego sezonu 10% taniej.

POKÓJ NR 4

Pokój na III piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południe i południowy zachód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie (120×200). W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki. Jest to najmniejszy z naszych pokoi, 6 m2 i skos, ale w związku z tym ekonomiczny 🙂

KOSZT: 85 PLN za dwie osoby za dobę plus opłata klimatyczna. W ofercie niskiego sezonu 10% taniej.

POKÓJ NR 5

Pokój na III piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na wschód i południowy wschód. Z balkonu tego pokoju możemy najpełniej podziwiać szczyty Orlej Perci. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie (140×200). W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki.

KOSZT: 110 PLN za dwie osoby za dobę plus opłata klimatyczna. W ofercie niskiego sezonu 10% taniej.

POKÓJ NR 6

Pokój na III piętrze, dwuosobowy z łazienką. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie (120×200). W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki. Pokój bez balkonu.

KOSZT: 110 PLN za dwie osoby za dobę plus opłata klimatyczna. W ofercie niskiego sezonu 10% taniej.

APARTAMENT 4-OSOBOWY

Apartament zajmuje całą powierzchnię poddasza i składa się z sypialni, pokoju dziennego,  w pełni wyposażonego aneksu kuchennego do wyłącznej dyspozycji oraz łazienki z wanną. W sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka o rozmiarach 80×200 – po zsunięciu otrzymujemy duże łózko małżeńskie. W pokoju dziennym kanapa po rozłożeniu ma rozmiar 140×200.

KOSZT: 260 PLN za cztery osoby za dobę plus opłata klimatyczna. W ofercie niskiego sezonu 10% taniej.


Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ