REGULAMIN GIENCYNO KONCINA

  1. Przy zakwaterowaniu goście wręczają gospodarzom dokumenty osobiste (lub paszporty) wszystkich osób objętych rezerwacją w celu zameldowania i płaca resztę kwoty za wykupioną usługę. .
  2. Pokoje wynajmowane są na doby.
  3. Doba zaczyna się o godzinie 14:oo, a kończy o 10:oo dnia następnego.
  4. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:oo do godziny 06:00.
  5. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić do godziny 11:oo. Życzenie przedłużenia pobytu może być spełnione w miarę istniejących możliwości.
  6. Gospodarze zobowiązani są bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku.
  7. Gospodarze nie odpowiadają za utratę lub uszkodzenie rzeczy wartościowych. Przy wychodzeniu z kwatery prosimy obowiązkowo zamykać drzwi i okna.
  8. Do dyspozycji gości udostępnia się parking niestrzeżony. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wyrządzone na pojazdach przez osoby trzecie.
  9. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie kwatery do godziny 22:oo.
  10. Gośc kwatery bez wiedzy właścicieli nie ma prawa przekazywać pokoju ani węzła sanitarnego innym osobom, nawet jeśli nie upłynął jeszcze okres, za który uiścił należną opłatę.
  11. Goście są odpowiedzialni za utrzymanie czystości i porządku w kwaterze.
  12. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości. Szkody powinny być zgłaszane gospodarzom. zastrzegamy sobie prawo dochodzenia zadośćuczynienia za wyrządzone szkody po zakończeniu pobytu na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego.
  13. Rezerwacja pobytu uznawana jest za obowiązującą po wpłacie zadatku w wysokości 30% należności w przeciągu 3 dni od dokonania rezerwacji na numer konta, który zostanie podany w procesie rezerwacji. Pozostałą kwotę (70%) należy wpłacić na miejscu w dniu przyjazdu. Zadatek nie podlega zwrotowi jeśli gość rezygnuje z pobytu z przyczyn niezależnych od gospodarza na cztery tygodnie przed przyjazdem lub w krótszym od tego terminu okresie.
Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ