Atrakcyjne lato

atrakcyjne lato

Zbliża się lato

Atrakcyjne Lato tusz, tusz, a więc pora na zaplanowanie wspaniałego wakacyjnego wypoczynku. W związku z tym bardzo ważne jest, by wykorzystać urlop na całego, zwiedzając piękne polskie tereny oraz móc cieszyć się przepięknymi ich widokami. Zakopane przyciąga nas, nie brak tutaj pięknych widoków i rozmaitych atrakcji. Nasze wspaniałe tereny zakopiańskie nigdy nie wychodzą z mody, tutaj można odetchnąć pełną piersią i nabrać nowych perspektyw na dalsze życie.

Malowniczy Poronin

Poronin dosłownie wzywa nas, oferując rozmaite atrakcje i przygody, o jakich zapewne będziemy pamiętać do końca życia. Tutaj w fascynującej willi Giencyno Koncina, możemy zatrzymać się i poddać pod wspaniały turystyczny wypoczynek. Ta ciekawa okolica stoi dla nas otworem, a nie sposób nasycić się jej wszystkimi walorami w ciągu jednego lata. Na horyzoncie rozciąga się piękne pasmo zakopiańskich Tatr, które przyciągają rzesze turystów. Nie brak tu różnych atrakcji dla podróżnych, a najważniejszym jest, po całym dniu spędzonym na wycieczkach i zabawach móc wypocząć w komfortowych warunkach, jakie oferuje nam willa Giencyno Koncina.

Komfort wypoczynku

Nasza willa Giencyno Koncina oferuje wspaniały wypoczynek dla gości, turystów, oraz dla wszystkich odwiedzających nasz region. U nas wypoczniesz w komfortowych warunkach, nasze pokoje są w pełni unowocześnione, oferując wysokiej jakości wypoczynek. Nasz pensjonat otrzymał prestiżowy certyfikat IBK, czyli staliśmy się Przedsiębiorcami Godnymi Zaufania. Oferujemy innowacyjne rozwiązania naszym klientom, którzy mogą nam bezgranicznie zaufać w kwestii opieki i zarządzania ośrodkiem. To czyni nasz pensjonat jeszcze bardziej stabilnym w swej profesji i godnym polecenia. Dodatkowym atutem jest Karta Tatrzańska, którą otrzymacie Państwo w naszym obiekcie. Ona zagwarantuje wam szereg zniżek, w wielu różnych miejscach.

Serdecznie zapraszamy. Atrakcyjne lato tuz przed nami!

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ