Wybierz zdrowe i szalone wakacje

Wybierz zdrowe i szalone wakacje

Zdrowe i szalone wakacje

W dobie XXI wieku, nasze życie nie raz przypomina egzystencję  w „betonowej dżungli” na co dzień pracując i wykonując rozmaite obowiązki. Nasz organizm często sygnalizuje, że potrzeba nam odpoczynku by „złapać oddech” i móc zregenerować siły. Zdrowe i szalone wakacje – to właśnie to czego potrzebujemy tu i teraz w 2021 r.

Zdrowy wypoczynek 

Miejsce, w jakim planujemy wakacje, jest niezmiernie ważne, gdyż wpłynie ono bezpośrednio na nasze ciało, duszę na całą naszą istotę. A jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy będziemy zbierać owoce letniego wypoczynku. Musimy więc wybrać takie miejsce, gdzie nasz organizm doświadczy posilenia, regeneracji i odnowy. Jako ludzie zostaliśmy tak cudownie stworzeni przez Boga, że potrzebujemy, choć na chwilę scalić się z naturą, jej pięknem, majestatem i zdrowym czystym powietrzem, którego tak bardzo potrzebują nasze płuca. Musimy zatem zaplanować nasz wakacyjny wypoczynek z „głową” lecz również z „nutką szaleństwa”. By móc zdrowo wypocząć i wybawić się za wszystkie czasy.

Willa w Poroninie

Jesteśmy pensjonatem z wieloletnim doświadczeniem w turystyce i dbaniu o gości. To tutaj ludzie nas odwiedzający mogą cieszyć się czystym górskim powietrzem, wspaniałą wodą i przepięknymi widokami majestatycznych gór na horyzoncie. We wsi Poronin nie brak malowniczych miejsc na spacery. Wspinania się po stokach gór, zwiedzania miasta Zakopane oraz na zabawę dla rodzin z dziećmi. Nasze miejsce jest przyjazne ludziom, a atmosfera, jaka tutaj panuje, z pewnością zachęci każdego do dobrego wypoczynku.

Nasi goście wracają do nas każdego sezonu niczym „bumerang”. Pragnąc właśnie w tym miejscu doświadczyć szeregu dobrodziejstw, jakie korzystnie wpływają na ich zdrowie i życie. Cieszymy się każdym człowiekiem, jaki zawita w nasze progi, ponieważ to dla nas przywilej móc gościć turystów, zwiedzających. I dać im to, co mamy najlepszego, czyli „Zakątek u Gieni”, który na zawsze wpisuje się w ludzkie serca. Nie bagatelizujemy potrzeb naszych gości, lecz pragniemy wszystkie je zaspokoić i sprawić, by to miejsce było niezapomnianym.

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku razem z nami.

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ