Serce dla gór

Hotel Giencynokoncina Zakopane

Szumi dokoła las, czy to jawa, czy sen?

Wielu z nas często i chętnie nuci sobie tekst tej pamiętnej piosenki pod nosem. Jednak warto zadać zasadnicze pytanie, czy już słyszysz już szum lasu? Czy w twoim przypadku to jawa, czy sen? Może raczysz się świeżym górskim powietrzem? Czy polska piękna natura urzekła cię swoim nieodpartym urokiem? Jeśli nie, to pora to zmienić i zawitać w nasze progi.

Najlepszy odpoczynek w Hotelu Giencynokoncina w Zakopanym w górach.

Hotel Giencyno Koncina zaprasza

Nasza wspaniała willa, otwiera szeroko swe progi, by ugościć cię w to lato, i dać to, co ma najlepsze. U nas znajdziesz czas na chwilę wytchnienia, relaks, zabawę i wypoczynek w ruchu, gdzie możesz zwiedzać okoliczne górskie szlaki i lasy. To miejsce urzeknie cię swoim pięknem, że zapragniesz powrócić niczym bumerang w kolejne lato. Nasze usługi są na najwyższym poziomie, oferujemy wspaniałe nowocześnie wyposażone kwatery wypoczynkowe na różnych kondygnacjach, gdzie nasi wspaniali goście mogą zatrzymać się w drodze do…

Serce dla gór

Jeśli jesteś miłośnikiem naszych polskich gór, uwielbiasz piesze wędrówki po górach, zdobywanie szczytów oraz spacery po lesie, to masz serce dla gór. W naszym regionie spotkają cię wspaniale atrakcje, będziesz mógł zwiedzić miasto Zakopane, poznać jego historię oraz zwiedzić wspaniałe zabytki. Wybrać się nad Morskie Oko, Kasprowy wierch czy Rysy, zdobywając szczyty i ciesząc się ze wspinaczki. Jeśli kochasz czyste górskie powietrze, przestrzeń i bezmiar gór, piesze odległe wędrówki czy leśne eskapady, to miejsce jest dla ciebie. Nasz pensjonat powstał z myślą o takich gościach jak ty, by zaspokoić wszelkie niezbędne potrzeby, i usłużyć najlepiej jak potrafimy. Mamy nadzieję, że pobyt u nas będzie niezapomniany, pełen rozmaitych atrakcji, jak i zdrowego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy w nasze strony, do malowniczej wsi Poronin i zakopiańskiego klimatu, który nie ma sobie równych.

Hotel w Górach w Zakopanym – 2021.

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku razem z nami.

ZAREZERWUJ!

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ