Jesiennym szlakiem do Zakopanego

Jesień to niezwykła pora roku, zachwyca nas swoimi barwami. Ten piękny malowniczy pejzaż rozciąga się dookoła nas, gdy podziwiamy czerwone, pomarańczowe i purpurowe liście migoczące w promyczkach jesiennego słonka. Taka pora sprzyja wspaniałym wędrówką po górskich szlakach, gdzie można zbierać wspaniale grzyby i rozkoszować się skarbami jesieni. Ach jak cudownie spotkać się na górskim szlaku Zakopanego i móc podziwiać to wszystko, czuć w nozdrzach zapach jesieni, palonych ognisk i móc podziwiać przyrodę.

Jesienne wędrówki po Zakopanem

Zakopane przyzywa nas, to miasto niczym serce polskich Tatr bije miarowym rytmem, wyzwalając w nas marzenia i pragnienia zdobywania szczytów Rys, Świnicy czy Gubałówki. Takim marzycielom jak my, niewiele potrzeba jedynie dobry plecak, ekwipunek, oraz miejsce do zatrzymania się, by móc odpocząć po pieszych wędrówkach. Tutaj z pomocą przychodzi nam urocze miejsce, willa, zakątek u Gieni, czyli Giencynokoncina! W tym wspaniałym pensjonacie czeka nas również nie mało atrakcji, przede wszystkim wspaniale rozłożone pokoje na kondygnacjach, pięknie wyposażone w wygodne łóżka i łazienki. Dostępne aneksy kuchenne na każdym piętrze, również są do naszej dyspozycji, tu możemy przygotować śniadanie, obiad czy kolację, zaparzyć kawę bądź herbatę i rozkoszować się chwilką relaksu pomiędzy wyprawami.

Zdobywaj szczyty z nami

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którym nieobca jest wędrówka po naszych polskich Tatrach, chęć przeżycia przygody i zabawy pośród dzikiej roślinności górskiej. Tutaj odpoczniesz od codziennych spraw, załatwień czy obowiązków, a zdobywając szczyt, nabierzesz dystansu do życia, do tego, co w dole nabierając szerszej perspektywy. Gdy znużony całodzienną wędrówką zapragniesz odpoczynku i snu, pensjonat Giencynokoncina usłuży ci wspaniale i zadba o komfort i wypoczynek. Zapraszamy serdecznie do wsi Poronin, gdzie rzut beretem do Zakopanego i moc wrażeń.

Leave Comment

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ