Poronin

Poznaj swój pokój

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pokoi do wynajmu długoterminowego. Każdy z pokoi jest umeblowany i ma własną łazienkę, większość (poza jednym) balkon. W pełni wyposażona, nieduża kuchnia znajduje się na każdym piętrze do podziału na trzy pokoje. W kuchni kuchenka gazowa, czajnik, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówko-zamrażalka, garnki, talerze, szklanki, sztućce itd. Ogólnodostępna pralka. Do dyspozycji lokatorów jest ogród z altaną i grillem oraz parking.

Wszystkie pokoje znajdują się w wolnostojącym budynku wielokondygnacyjnym. Łącznie w budynku do wynajęcia jest 6 pokoi z łazienkami, do tego 2 kuchnie i apartament dwupokojowy z własną kuchnią na poddaszu.

Gospodarze zajmują niższe kondygnacje budynku.

POKÓJ NR 1

Pokój 11m2 na II piętrze, 1-osobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południe i południowy zachód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko 140×200, szafa, stolik i dwie pufki z oparciem. W łazience natrysk, umywalka i toaleta. Pokój ma wspólny balkon z pokojem nr 2.

KOSZT: 1300 PLN za miesiąc wraz z mediami.

POKÓJ NR 2

Pokój 16m2 na II piętrze, 2-osobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południe i południowy zachód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie 160×200, stolik plus dwie pufki z oparciem, szafeczka. W łazience natrysk, umywalka i toaleta. Pokój ma wspólny balkon z pokojem nr 1.

KOSZT: 1800 PLN za 2 osoby i 1500 PLN za 1 osobę za miesiąc z mediami.

POKÓJ NR 3

Pokój 10m2 na II piętrze, 1-osobowy z łazienką i balkonem z widokiem na wschód i południowy wschód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko 120×200, szafa, stolik plus jedna pufka z oparciem. W łazience natrysk, umywalka i toaleta. 

KOSZT: 1100 PLN za miesiąc z mediami.

POKÓJ NR 4

Pokój 7m2 na III piętrze, 1-osobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południe i południowy zachód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko 120×200, stolik plus pufka z oparciem, komoda i szafeczka nocna. W łazience natrysk, umywalka i toaleta.

KOSZT: 1000 PLN za miesiąc z mediami.

POKÓJ NR 5

Pokój 11m2 na III piętrze, 1-osobowy z łazienką i balkonem z widokiem na wschód i południowy wschód i Orlą Perć. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko 140×200, szafa, stolik plus dwie pufki z oparciem, stoliczek z półką na kółkach. W łazience natrysk, umywalka i toaleta.

KOSZT: 1300 PLN za miesiąc z mediami.

POKÓJ NR 6

Pokój 12m2 na III piętrze, 1-osobowy z łazienką. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko 140×200, szafa, stolik plus dwie pufki z oparciem. W łazience natrysk, umywalka i toaleta. Pokój bez balkonu.

KOSZT: 1300 PLN za miesiąc z mediami.

APARTAMENT 4-OSOBOWY

Apartament zajmuje całą powierzchnię poddasza i składa się z osobnej sypialni, pokoju dziennego, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego do wyłącznej dyspozycji oraz łazienki z wanną. W sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka o rozmiarach 80×200 – po zsunięciu otrzymujemy duże łóżko małżeńskie. 

Na wyposażeniu kanapa, stolik, dwie pufy, zabudowana szafa, dwie komody, dwa łóżka, które można zsunąć, komódka, kuchenka gazowa, czajnik, lodówka pod zabudowę z zamrażarką, garnki, talerze, szklanki, sztućce.

KOSZT: 2400 PLN dla 2 osób i 1900 PLN dla 1 osoby za miesiąc z mediami.


Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ