Pensjonat giencyno koncina

Zapraszamy do naszego pensjonatu „Giencyno Koncina”, położonego w Poroninie k. Zakopanego.

Oferujemy 6 pokoi dwu-osobowych – każdy z łazienką, i jeden apartament cztero-osobowy.

Na apartament składają się dwie oddzielne sypialnie, z których jedna służy również jako pokój dzienny, w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka z wanną i natryskiem. Na wyposażeniu apartamentu są również ręczniki.

Wszystkie pokoje mają własne łazienki z natryskiem i niemal wszystkie balkony.

Część agroturystyczna usytuowana jest na wyższych kondygnacjach budynku, co bardzo korzystnie wpływa na widoki z okien i balkonów. Do dyspozycji gości oddane są również dwie niewielkie, jednak w pełni wyposażone kuchnie – jedna na piętro. Dysponujemy również pokojem dostosowanym dla małżeństwa z dzieckiem – pokój ten wyposażony jest w dodatkowe łóżko dla dziecka. Do dyspozycji mamy również łóżeczko turystyczne, wanienkę i nocnik. W ogrodzie nasi goście mogą skorzystać z wygodnej altany i grilla. Dzieci zapraszamy do zabawy na huśtawce lub w domku na drzewie. Na terenie budynku jest bezprzewodowy internet, obok budynku nieodpłatny parking.

Mimo że wynajmem pokoi zajmujemy się dopiero od kilku lat, jesteśmy już drugim pokoleniem w tym interesie, starając się kontynuować najlepsze zasady pionierki, Genowefy Gąsienica. Nazwa naszego pensjonatu jest również małym oddaniem jej honoru – „Giencyno Koncina” w wolnym tłumaczeniu znaczy „zakątek u Gieni – po góralsku Gienki”.

Naszym celem jest przyjąć naszych gości w przyjaznej atmosferze, aby każdy mógł czuć się u nas jak w domu i mile wspominać spędzone u nas chwile. Mamy nadzieję spełnić Państwa oczekiwania.
Gorąco zapraszamy w nasze progi, zatem do zobaczenia! 🙂

Pozdrawiamy, Beata i Zbyszek Szewczyk

Nasz pensjonat otrzymał prestiżowy certyfikat IBK – sprawdź

Call Now ButtonKLIKNIJ I DZWOŃ