Poznaj swój pokój

Zapraszamy się do zapoznania z ofertą naszych pokoi. To ciepłe i przytulne miejsca, gdzie z pewnością wypoczniesz w iście tatrzańskim klimacie. Każdy z pokoi ma dostęp do w pełni wyposażonych aneksów kuchennych na swoim piętrze.

Na końcu listy przedstawiamy nasz apartament, obejmujący całe poddasze budynku – tutaj aneks kuchenny jest do wyłącznej dyspozycji gości zajmujących apartament.

POKÓJ NR 1

Pokój na II piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południe i południowy zachód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie. W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki. Pokój ma wspólny balkon z pokojem nr 2.

KOSZT: 100 PLN za dobę plus opłata klimatyczna

POKÓJ NR 2

Pokój na II piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południe i południowy zachód. Na wyposażeniu pokoju jest dostawka dla dziecka, TV, łóżko małżeńskie. W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki. Pokój ma wspólny balkon z pokojem nr 1.

KOSZT: 110 PLN za dobę plus opłata klimatyczna

POKÓJ NR 3

Pokój na II piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na wschód i południowy wschód. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie. W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki.

KOSZT: 90 PLN za dobę plus opłata klimatyczna

POKÓJ NR 4

Pokój na III piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południe i południowy zachód. Na wyposażeniu pokoju jest TV i wersalka. W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki. Przez wzgląd na niewielkie gabaryty pokój jest w najniższej ofercie cenowej.

KOSZT: 75 PLN za dobę plus opłata klimatyczna

POKÓJ NR 5

Pokój na III piętrze, dwuosobowy z łazienką i balkonem z widokiem na południowy wschód i południe. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie. W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki.

KOSZT: 100 PLN za dobę plus opłata klimatyczna

POKÓJ NR 6

Pokój na III piętrze, dwuosobowy z łazienką. Na wyposażeniu pokoju jest TV, łóżko małżeńskie. W łazience natrysk, umywalka i toaleta, ręczniki. Pokój bez balkonu.

KOSZT: 100 PLN za dobę plus opłata klimatyczna

Apartament

Na apartament składają się: dwie oddzielne sypialnie (z których jedna służy również jako pokój dzienny), w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z wanną i natryskiem. Kanapa w pokoju dziennym rozkłada się na łóżko 140×200, natomiast ramy łóżek w bocznej sypialni są tak skonstruowane, że można je zsunąć, tworząc jedno duże łóżko (180×200). Na wyposażeniu apartamentu są ręczniki. Apartament jest zlokalizowany na poddaszu, dzięki czemu z okien rozpościerają się piękne widoki na Tatry.

KOSZT: 220 PLN za dobę plus opłata klimatyczna

KLIKNIJ I DZWOŃ